Preparaty Krzemianowe

W ofercie preparaty krzemieniowe znajdziecie Państwo impregnaty:

SILACEM

Bezbarwny preparat do powierzchniowego utwardzania, uszczelniania betonu.

Kliknij na .pdf jest gotowym do użycia bezbarwnym preparatem do powierzchniowego utwardzania i uszczelniania oraz zabezpieczenia betonu przed pyleniem już użytkowanych powierzchni betonowych lub świeżo zatartej i/lub szlifowanej licowej części posadzki betonowej. SILACEM jest bezrozpuszczalnikowym roztworem na bazie krzemianu sodu i związków krystalizujących o zwiększonej zawartości części stałych.


LITACEM

Bezbarwny preparat do powierzchniowego utwardzania, uszczelniania betonu na bazie krzemianu litu.

Kliknij na .pdf jest gotowym do użycia bezbarwnym preparatem do powierzchniowego utwardzania i uszczelniania oraz zabezpieczenia betonu przed pyleniem już użytkowanych powierzchni betonowych lub świeżo zatartej i/lub szlifowanej licowej części posadzki betonowej. LITACEM jest bezrozpuszczalnikowym roztworem na bazie krzemianu litu i związków krystalizujących o zwiększonej zawartości części stałych.


LITASEAL

Preparat krzemianowo – polimerowy do powierzchniowego uszczelniania betonu z efektem wysokiego połysku.

Kliknij na .pdf jest płynnym, bezrozpuszczalnikowym impregnatem krzemianowo-polimerowym przeznaczonym do uszczelniania betonu i dodatkowej konserwacji powierzchni zacieranych mechanicznie i/lub szlifowanych bądź polerowanych, z efektem wysokiego połysku. LITASEAL jest produktem hybrydowym opartym na bazie krzemianów litu oraz twardych dyspersji polimerowych o właściwościach hydrofobowych.


SEMKURE HD

Wodny impregnat do pielęgnacji, uszczelniania, utwardzania posadzek betonowych.

Kliknij na .pdf SEMKURE HD jest płynnym, bezrozpuszczalnikowym impregnatem krzemianowo-polimerowym przeznaczonym do uszczelniania betonu i dodatkowej konserwacji powierzchni zacieranych mechanicznie i/lub szlifowanych bądź polerowanych, z efektem wysokiego połysku. SEMKURE HD jest produktem hybrydowym opartym na bazie krzemianów sodu oraz twardych dyspersji polimerowych o właściwościach hydrofobowych. Produkt po nałożeniu na powierzchnię betonową penetruje jej strukturę, gdzie inicjuje reakcję chemiczną w rezultacie której następuje stopniowe wypełnianie porów w przypowierzchniowej strefie konstrukcji betonowej.