Firma

FIRMA CEMCOM SP. Z O.O. WITA

Szanowni Państwo, miło nam że odwiedziliście naszą stronę internetową

Firma Cemcom Sp. z o.o. została założona przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie specjalistycznych materiałów budowlanych dla przemysłu. Specjalizujemy się w produkcji materiałów do wykonywania i naprawy posadzek przemysłowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały nowoczesne, dobre jakościowo, łatwe w obróbce i trwałe w eksploatacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały nowoczesne, dobre jakościowo, łatwe w obróbce i trwałe w eksploatacji.

Nasze produkty tworzymy na bazie krajowych surowców i na podstawie własnych receptur. Przeprowadzamy szereg badań mających na celu uzyskanie jak najwyższej satysfakcji z naszych produktów. W celu dopasowania się do zmieniających się zapotrzebowań klientów stale poszerzamy oferowany asortyment oraz bezustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i inwestujemy w bazę technologiczną firmy.
Chociaż Spółka Cemcom Sp. z o.o. powstała w czerwcu 2010 roku to w nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy pewni naszych umiejętności, a współpracę z partnerami traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
W zakładce Produkty znajdą Państwo karty informacyjne większości oferowanych przez nas materiałów. Jeśli chcielibyście Państwo uzyskać więcej informacji o firmie  Cemcom Sp. z o.o.