Cementowe masy zalewowe

CEMCOM VM 1/55 jest wysoce wytrzymałą, bezskurczową w czasie wiązania, bardzo płynną masą zalewową.

Kliknij na .pdfCEMCOM VM1/55 jest fabrycznie przygotowaną mieszanką na bazie wysokogatunkowych cementów, odpowiednio dobranych frakcji kruszyw mineralnych oraz dodatków i domieszek modyfikujących m.in. optymalizujących odkształcalność masy w czasie wiązania. Uziarnienie do 1,0mm.


CEMCOM VM3/55

CEMCOM VM 3/55 jest wysoce wytrzymałą, bezskurczową w czasie wiązania, bardzo płynną masą zalewową.

Kliknij na .pdfCEMCOM VM3/55 jest fabrycznie przygotowaną mieszanką na bazie wysokogatunkowych cementów, odpowiednio dobranych frakcji kruszyw mineralnych oraz dodatków i domieszek modyfikujących m.in. optymalizujących odkształcalność masy w czasie wiązania. Uziarnienie do 3,0mm.


CEMCOM VM8/55

CEMCOM VM 8/55 jest wysoce wytrzymałą, bezskurczową w czasie wiązania, bardzo płynną masą zalewową.

Kliknij na .pdfCEMCOM VM 8/55 jest fabrycznie przygotowaną mieszanką na bazie wysokogatunkowych cementów, odpowiednio dobranych frakcji kruszyw mineralnych oraz dodatków i domieszek modyfikujących m.in. optymalizujących odkształcalność masy w czasie wiązania. Uziarnienie do 8,0mm.


CEMCOM CMI

Płynna cementowa masa zalewowo – iniekcyjna do wzmacniania i uszczelniania konstrukcji budowlanych.

Kliknij na .pdfjest wysoce płynną masą zalewowo-iniekcyjną o wysokiej wytrzymałości końcowej przeznaczoną do wzmacniania oraz uszczelniania obiektów betonowych i murowych. CEMCOM CMI jest fabrycznie przygotowaną mieszanką na
bazie specjalnych cementów oraz domieszek modyfikujących.