Partnerzy

O firmie PAINPOL Posadzki Przemysłowe mówi się dużo. Działa na polskim rynku od 1998 roku. W tym czasie zdobyliśmy grono zadowolonych Klientów, zainwestowaliśmy w nowy specjalistyczny sprzęt, rozwinęliśmy profesjonalny przeszkolony zespół pracowników, jak również niezbędną wiedzę, uprawnienia, doświadczenie i potencjał techniczny. Przyjazny kontakt z Klientami, uczciwe i jasne zasady prowadzenia biznesu pozwalają nam liczyć na dobre opinie i poszerzanie zakresu działania.

Wykonuję projektowanie stron i sklepów internetowych. Przygotowuję grafikę na potrzeby Internetu i poligrafii. Administruję, aktualizację oraz świadczę pomoc techniczną, przy stronach i sklepach internetowych. Prowadzę sprzedaż hostingu. Optymalizacja SEO stron i sklepów internetowych i pozycjonowanie. Doświadczenie jakie posiadam w branży sięga roku 2004. Z każdym rokiem dostosowuję najwyższe standardy związane z Platformą CMS WordPress.

Projekt i budowa hal stalowych pod klucz

Budowa hali rozpoczyna się od know-how. To właśnie dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zmieniamy skomplikowane procesy budowy obiektów przemysłowych w prostą ścieżkę skutecznych rozwiązań: od przemyślanej koncepcji i kompletnego projektu, przez wykonawstwo, aż po przekazanie inwestorowi kluczy do gotowego obiektu.

Kopalnia Kruszywa Naturalnego Żelazna jest producentem kruszyw budowlanych i drogowych. Zgodnie z wydanym przez Instytut Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu Certyfikatem Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji Nr 2311 – CPR – 177 wprowadziliśmy do obrotu wyroby budowlane.

W 1990 roku przedsiębiorstwo funkcjonujące wówczas pod szyldem P.P.U. Sławomir Dobosz rozpoczęło działalność w zakresie dostarczania usług budowlanych. Od początku pracownicy firmy szczególnie koncentrowali się na jakości wykonywanych prac oraz pełnym zadowoleniu klientów. Indywidualne podejście do realizowanych projektów, a także konsekwentne dążenie do podnoszenia standardu świadczonych usług umożliwiły szybki rozwój firmy.

Nasza Firma specjalizuje się w wykonaniu posadzek żywicznych, renowacjach posadzek oraz polerowaniu betonu. Doświadczenie, zdobyta wiedza pozwala nam w sposób profesjonalny oraz rzetelny dobrać właściwy system, oraz technologię wykonania, która będzie optymalnym rozwiązaniem spełniającym oczekiwania klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz stosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którym zależy na trwałym wykonaniu najwyższej jakości posadzek.

Firma VESTER powstała z potrzeby tworzenia i budowania nowej rzeczywistości, założona w styczniu 1991 roku w nowej Polsce, wykorzystując możliwości gospodarki rynkowej miała być źródłem samorealizacji i rozwoju. Zespół zarządzający i pracownicy firmy VESTER przyjmując do realizacji coraz to odważniejsze zadania, elastycznie reagowali na zmiany zachodzące w otoczeniu.

Ponad 150 zrealizowanych projektów inwestycyjnych w kraju i zagranicą, w tym ponad pięćdziesiąt w branży medycznej i farmaceutycznej dało podstawy do specjalizacji i rozwoju szerokiej kooperacji.

Firma Pre-Fabrykat Sp. z o.o. jest firmą budowlaną z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem oraz modernizacją obiektów budowlanych. Realizujemy również inwestycje w systemie zaprojektuj-wybuduj.

Posiadamy doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską. Spółka posiada System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001.

WDX to producent regałów, przenośników i automatyki przemysłowej oraz wiodący integrator systemów intralogistycznych – współpracujemy z firmami na terenie całej Europy.

Dostarczamy i serwisujemy wózki widłowe dla największych operatorów logistycznych w Polsce.

Od 30 lat rozwijamy know-how. Każdego dnia poznajemy nowe historie. Jesteśmy dumni, że możemy je tworzyć i dzielić się nimi z Wami!