Najpopularniejsze produkty

SEMDUR H2 jest mineralną posypką do powierzchniowego utwardzania betonowych posadzek przemysłowych. Po zatarciu posadzka wykonana przy użyciu produktu SEMDUR H2 jest gładka, niepylna, wytrzymała i odporna na ścieranie. Poza tym zastosowanie SEMDUR H2 powoduje zwiększenie odporności posadzki na przesiąkanie wody, penetrację olejów i tłuszczów.

SEMKURE S to gotowy do użycia bezbarwny preparat na bazie żywic akrylowych do pielęgnacji, uszczelniania i utwardzania posadzek betonowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych. SEMKURE S zabezpiecza posadzkę betonową przed intensywnym odparowaniem wody z jej powierzchni, dodatkowo uszczelnia oraz intensywnie utwardza powierzchnie betonowe, jednocześnie nadając im wysoki połysk.Produkt oparty na aromatycznym rozpuszczalniku organicznym.

CEMCOM VM 1/55 jest mieszanką cementów, kruszyw mineralnych oraz dodatków i domieszek modyfikujących, która po zmieszaniu z wodą daje wysoce wytrzymałą, bezskurczową, bardzo płynną masą zalewową. CEMCOM VM 1/55 jest przeznaczona przede wszystkim do precyzyjnych podlewek przy fundamentach pod maszyny, pod konstrukcje podpór stalowych, czy podkłady szynowe. CEMCOM VM 1/55 może być również wykorzystywana w czasie napraw konstrukcji betonowych i wypełniania ubytków, a nawet produkcji cienkościennych elementów betonowych.

SEMKURE M to gotowy do użycia bezbarwny preparat na bazie żywic akrylowych do pielęgnacji, uszczelniania i utwardzania posadzek betonowych oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji betonowych. SEMKURE M zabezpiecza posadzkę betonową przed intensywnym odparowaniem wody z jej powierzchni, dodatkowo uszczelnia oraz intensywnie utwardza powierzchnie betonowe, jednocześnie nadając im lekki połysk. Produkt oparty na BEZWONNYM rozpuszczalniku organicznym.

SILACEM to gotowy do użycia bezbarwny preparat wodny na bazie krzemianu sodu do powierzchniowego utwardzania i uszczelniania i utwardzania oraz zabezpieczania betonu. SILACEM można stosować zarówno na młody, jak i stary beton. SILACEM dzięki specjalnej formule uszczelnia przypowierzchniową strefę betonu, zdecydowanie zmniejszając pylenie posadzek betonowych.

[sg_popup id=1867]