Szanowni Klienci specjalizujemy się w produkcji materiałów do wykonywania i naprawy posadzek przemysłowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszego działu techniczno – handlowego, dajemy 100% gwarancję na nasze produkty. Zapraszamy do zapoznania się z nimi. Kontakt +48 602 279 227

Masy samopoziomujące

W naszej ofercie znajdziecie Państwo następujące produkty:

SEMLEVEL U2

Samopoziomująca masa cementowa do wykonywania podkładów pod posadzki.

Kliknij na .pdfto idealne rozwiązanie do wykonania równej, wytrzymałej warstwy podkładowej zarówno w obiektach nowych, jak i remontowych. Jest samopoziomującą cementową masą podkładową przeznaczoną do wyrównywania podłoża betonowego pod obciążone wykładziny cementowe, dywanowe, PCV, maty kauczukowe i inne materiały wykończeniowe.


SEMLEVEL U3

Samopoziomująca masa cementowa zbrojona włóknem syntetycznym do wykonywania podkładów dla posadzek mocno obciążonych.

Kliknij na .pdfjest samopoziomującą cementową masą podkładową przeznaczoną do wyrównywania podłoża betonowego pod mocno obciążone wykładziny cementowe, dywanowe, PCV, maty kauczukowe i inne materiały wykończeniowe. To idealne rozwiązanie do wykonania równej, wytrzymałej warstwy podkładowej zarówno w obiektach nowych, jak i remontowych.


SEMLEVEL TOP 1

Samopoziomująca masa cementowa do wykonywania posadzek przemysłowych.

Kliknij na .pdfjest samopoziomującą masą mineralną przeznaczoną do wykonywania cienkowarstwowych posadzek przemysłowych. SEMLEVEL TOP 1 to idealne rozwiązanie do wykonania równej, wytrzymałej, odpornej na ścieranie i niepylącej posadzki, zarówno w obiektach nowych, jak i remontowanych.


SEMLEVEL TOP 2

Samopoziomująca masa cementowa do wykonywania posadzek przemysłowych bardzo mocno obciążonych.

Kliknij na .pdf jest samopoziomującą masą mineralną przeznaczoną do wykonywania cienkowarstwowych posadzek przemysłowych. SEMLEVEL TOP 2 to idealne rozwiązanie do wykonania równej, wytrzymałej, odpornej na ścieranie i niepylącej posadzki, zarówno w obiektach nowych, jak i remontowanych